Hoşmuydun acaba be adam? Yada boşmu?

Bazen çok istesende ulaşamazsın bişeylere, çabalarsın ama elde edemezsin.. Hayat her istediğini vermez sana uğraştırır durur.. Bu kitapta hayatımda bunu temsilen var galiba.

Yıllar önce daha yeni çıktığında heves edip satın almıştım. Daha satın aldığım gün kendim okumadan bi arkadaşıma verip sonrasında o arkadaşla hiç görüşmeyince kitapta arkadaşla birlikte yok olup gitti. Çünkü kitap kıymeti bilmeyen insanlar kitapların okunduktan sonra sahibine iade edilmesi gerektiğini bilmezler. Sevmediğim insan tipleri ama neyseki konumuz bu diil şuan oyüzden daha fazla laf etmicem bu tiplere.

Üzerinden 6-7 yıl geçince internetten sipariş verdim ama temin edilemedi ve param iade edildi. Yılmayan ben bikaç gün önce yeniden bu kitabı hatırlayıp yine internetten sipariş verdim ve yine temin edilemedi. Yine param iade oldu.. Şaka gibi ama yine başaramadım..

Buda böyle bi okunamamış kitabın hikayesi işte. Okuyabilseydim severmiydim bilmiyorum. Belki “bumuymuş yani bukadar merak ettiğim kitap” derdim bilemedim. Ama işte elde edilemeyenin cazip ve güzel gelişi böyledir. Belki bikaç sene sonra bulurda okurum artık şimdilik pes ettim..

Bazı şeyler kitap bile olsa nasip işi işte, hayırlısı be gülüm..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.